fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Tysiąc elektronicznych biletów PKS w Koninie ma na awersie logo PWSZ w Koninie. Taki wariant biletu miesięcznego trafi do uczniów, którzy codziennie dojeżdżają autobusami do szkół ponadpodstawowych.

 Nowy sposób promowania uczelni wdrożono na podstawie umowy z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. – Dzięki tej współpracy, która niezmiernie nas cieszy, działamy w przestrzeni informacyjnej Wielkopolski Wschodniej – podkreśla dr hab. Artur Zimny, prof. PWSZ w Koninie i jej rektor. Bowiem zasięg przewozów konińskiego PKS obejmuje trzy powiaty: koniński, kolski i słupecki. – Uważam, że to niezwykle skuteczny sposób, by dotrzeć do młodzieży z informacją, że w Koninie działa jedyna publiczna – a więc taka, która kształci bezpłatnie – uczelnia, do tego o profilu praktycznym – chwali wspólne działanie rektor.

Na awersie EM-karty oprócz logotypu uczelni umieszczono również kod QR, który po zeskanowaniu przenosi na uczelniany portal internetowy, gdzie znajdują się wszelkie informacje dotyczące studiowania w PWSZ w Koninie. Tę stronę biletu miesięcznego PKS dopełnia wiodące hasło uczelni: „Z nami praktycznie każde studia”. – To nie tylko slogan reklamowy, to kwintesencja naszych studiów – uważa rektor, ponieważ, jak dodaje, ukończenie studiów o profilu praktycznym daje nie tylko wiedzę, ale określone umiejętności zawodowe, tak cenione przez pracodawców.

aria

karta PKS