fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

O firmie:

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:

- opieka nad pacjentami stacji dializ,

- przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy.

Oczekujemy:

- wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,

- komunikatywności i empatii w pracy z pacjentami,

- posiadania aktualnego prawa wykonywania zawodu

- umiejętności pracy w zespole,

- gotowości do podejmowania wyzwań,

- mile widziane doświadczenie w nefrologii i dializoterapii.

Oferujemy:

- unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma",

- możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,

- programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek i kolegów,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,

- uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,

- elastyczny czas pracy (dla wybranych stanowisk).

*Zapraszamy również osoby bez doświadczenia – zapewniamy szkolenie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zostały otwarte rekrutacje w następujących lokalizacjach:
Nakło, Śrem, Grójec, Legnica, Malbork, Pszczyna, Żory, Gostyń, Turek, Pruszków, Kędzierzyn-Koźle, Grajewo, Radzyń Podlaski, Łęczna, Olkusz, Ustroń, Staszów, Zgierz, Nowy Tomyśl, Golub Dobrzyń, Głogów, Katowice, Łódź.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt:

- telefon: 728 414 249

Zapraszamy również na naszą stronę https://davita.pl/