fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

W Akademii Nauk Stosowanych w Koninie w ramach przyjęć na studia na rok akademicki 2024/2025 przeprowadza się procedurę potwierdzania efektów uczenia się na kierunku studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym „zarządzanie i inżynieria produkcji”.

Program studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym dla cyklu kształcenia 2023-2025.

Program studiów dla cyklu rozpoczynającego się w roku 2024 zostanie zamieszczony po jego uchwaleniu przez Senat Uczelni.

Uchwała nr 172/VII/VI/2023 w sprawie ustalenia programu studiów dla kierunku studiów drugiego stopnia „zarządzanie i inżynieria produkcji” o profilu praktycznym w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie dla cyklu kształcenia 2023-2025

załącznik

załączniki 1-3 do załącznika

 

Koordynator pełniący rolę konsultanta na etapie przygotowania przez kandydata wniosku na kierunku „zarządzanie i inżynieria produkcji” – dr Paweł Sobczak, Menedżer kierunku (Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych, Katedra Nauk Technicznych, ul. Wyszyńskiego 35, pok. 102T, tel. 632497270, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).