fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Przedsiębiorcy do wielu zdarzeń gospodarczych, jak chociażby zaciągnięcia kredytu, pozyskania inwestora czy sprzedaży udziałów, potrzebują rzetelnej wyceny swojego biznesu. Najbardziej intuicyjnym sposobem określania wartości przedsiębiorstwa jest obliczenie wartości majątku jakim ono dysponuje, niestety nie jest to prawdziwa wycena. Czym jest wartość przedsiębiorstwa i czy istnieją różne jej rodzaje powie dr Dariusz Stronka, prof. ANS podczas wykładu „Ile warta jest firma, czyli jak określić wartość biznesu”. Prelegent omówi metody stosowane przy wycenie i powie jak się ją przeprowadza. Podpowie w jaki sposób można szybko określić szacunkową wartość biznesu.

Dr Dariusz Stronka, prof. ANS jest wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych ANS w Koninie. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo finansami i wyceną, jest w tym zakresie biegłym sądowym i należy do Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce. Artykuły z zakresu wyceny przedsiębiorstw publikuje w specjalistycznym czasopiśmie: „Controlling24”, dawniej  „Finanse i Controlling” i „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”.

Na wykład ten, z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 11 stycznia o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Link do wykładuhttps://tiny.pl/c415p.

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

czwartkowe spotkania z akademią 11 01