fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Dbanie o własne zdrowie często przesuwamy na plan dalszy, znajdujemy mnóstwo powodów, aby dietę, ćwiczenia, regularne spacery zacząć od przyszłego poniedziałku — jest to klasyczny rodzaj prokrastynacji. Prokrastynacja, czyli odkładanie różnych czynności na później, dotyczy nie tylko pracy lub nauki, ale coraz częściej dotyczy także zdrowia, co zwiększa ryzyko występowania poważnych konsekwencji medycznych. Dr n. med. Agata Juruć w swoim wykładzie Od jutra o siebie zadbam!” wyjaśni na czym polega prokrastynacja zdrowotna, omówi jej potencjalne przyczyny oraz czynniki podtrzymujące odwlekanie.

Na wykład z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 25 stycznia o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Link do wykładuhttps://tiny.pl/c415p.

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

czwartkowe spotkania z akademią 25 01