fbpx
 • Czcionka: A A+ A++
 • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
 • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
 • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Studenci z SKN „Bastion” - wraz z opiekunami dr. hab. Wojciechem Nowiakiem, prof. ANS, i dr. inż. Grzegorzem Milewskim - odwiedzili parlament RP, by spotkać się z posłami i wziąć udział w obradach Sejmu, a przy okazji zwiedzić gmach przy ul. Wiejskiej. 

I właśnie od zwiedzania budynku delegacja z naszej uczelni rozpoczęła wizytę. Natomiast po południu zasiadła na galerii, by obserwować posiedzenie poświęcone polskiej polityce zagranicznej. Miłym akcentem było powitanie studentów i opiekunów przez prowadzącą tę sesję wicemarszałek Monikę Wielichowską. 

Następnie uczestnicy przeszli do sali im. Macieja Rataja na spotkanie z Adamem Szłapką, ministrem ds. Unii Europejskiej, Witoldem Zembaczyńskim, posłem na Sejm RP, członkiem komisji śledczej ds. Pegasusa, i Andrzejem Szewińskim, posłem na Sejm RP, zastępcą przewodniczącego Komisji Obrony Narodowej. 

Na zakończenie wizyty, która 25 kwietnia odbyła się dzięki zaproszeniu Tadeusza Tomaszewskiego, posła na Sejm RP, przeprowadzono quiz wiedzy o państwie i prawie. Oczywiście były też nagrody wręczone przez samego parlamentarzystę. 

 

wizyta studnetów w sejmie RP (3)
wizyta studnetów w sejmie RP (2)
wizyta studnetów w sejmie RP (10)
wizyta studnetów w sejmie RP (11)
wizyta studnetów w sejmie RP (7)
wizyta studnetów w sejmie RP (14)
wizyta studnetów w sejmie RP (6)
wizyta studnetów w sejmie RP (1)
wizyta studnetów w sejmie RP (8)