fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Pobudzaniu kreatywności i krytycznego myślenia u studentów poświęcone były wykłady i spotkania teoretyczne podczas International Staff Week w Selçuk University, w których uczestniczyła dr Magdalena Bartczak.

Dr Bartczak, adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych, podczas wyjazdu do Turcji wzięła udział w kilkunastu spotkaniach teoretycznych i wykładowych poświęconych temu zagadnieniu. – Podawano różne przykłady – od ćwiczeń warsztatowych, po zajęcia w terenie – wymienia dr Bartczak. – Dzięki tym spotkaniom przekonałam się, że prowadzone przeze mnie warsztaty i zajęcia praktyczne ze studentami na naszej uczelni są na bardzo wysokim światowym poziomie. Dlatego zaproponowałam organizatorom Erasmus moje wykłady i warsztaty kreatywnej pracy ze studentami, co spotkało się z dużym zainteresowaniem – dodała z dumą.

Dr Bartczak dodała, że czas między spotkaniami merytorycznymi obfitował w liczne doświadczenia lokalne i kulturalne, m.in. odbyły się „targi”, podczas których reprezentowała Polskę i naszą uczelnię.

Wyjazd odbył się w dniach 27-31 maja 2024 r. w ramach programu Erasmus+.

Zachęcamy do zajrzenia do galerii, gdzie poza zdjęciami znajdziemy wspomnienia z tego wyjazdu!

ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 1
ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 2
ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 3
ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 4
ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 5
ERASMUS+  - posumowanie wyjazdu 6

ERASMUS posumowanie wyjazdu 7