fbpx
 • Czcionka: A A+ A++
 • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
 • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
 • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

– Niedługo skończycie studia. Mam nadzieję, że tak jak ja – absolwent tej uczelni, tak i Państwo będziecie dumni, że studiowaliście tutaj, w Koninie – mówił dr hab. Artur Zimny podczas wręczenia najbardziej aktywnym studentom specjalnych statuetek i listów gratulacyjnych.  

Te coroczne nagrody rektora, to nagrody za zaangażowanie w działalność na rzecz uczelni, i nie tylko, co ma wpływ na kształtowanie jej dobrego imienia oraz promocję miasta i regionu. – Wśród studentów możemy wyróżnić cztery grupy – wyjaśniał rektor Zimny. – Pierwsza ma wyniki w nauce poniżej przeciętnej i nie angażuje się w sprawy uczelni i otoczenia. W drugiej studenci osiągają wyniki w nauce powyżej przeciętnej, ale nie są bardzo zaangażowani w sprawy społeczne. Ci z trzeciej z kolei osiągają wyniki w nauce poniżej przeciętnej, ale są bardzo zaangażowani w życie społeczne. Natomiast grupa czwarta to studenci z bardzo dobrymi wynikami w obu tych materiach. Jestem przekonany, że Państwo reprezentują grupę trzecią, a przede wszystkim czwartą. Bardzo Państwu dziękuję i gratuluję – podkreślił. I dodał: – Miejcie świadomość, że jesteście tymi sześcioma procentami studentów naszej uczelni, którzy stanowią jej elitę.

W tym roku nagrodę rektora otrzymało 92 studentów z wszystkich kierunków I i II stopnia, w tym 24 statuetki i listy gratulacyjne, a 68 listy gratulacyjne.

Uroczystość odbyła się 7 czerwca na Skwerze im. dr. Jerzego Jasińskiego przy Centrum Wykładowo-Dydaktycznym. Po niej rektor zaprosił wyróżnionych studentów do zwiedzania Muzeum trANSmisja, by mogli się przekonać jak ciekawą historię, której częścią jest każdy z nich, ma ANS w Koninie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

wyróżnienia dla studentów (7)
wyróżnienia dla studentów (9)
wyróżnienia dla studentów (10)
wyróżnienia dla studentów (12)
wyróżnienia dla studentów (16)
wyróżnienia dla studentów (13)
wyróżnienia dla studentów (15)
wyróżnienia dla studentów (14)
wyróżnienia dla studentów (17)
wyróżnienia dla studentów (22)
wyróżnienia dla studentów (25)
wyróżnienia dla studentów (11)
wyróżnienia dla studentów (27)
wyróżnienia dla studentów (4)
wyróżnienia dla studentów (5)
wyróżnienia dla studentów (2)
wyróżnienia dla studentów (1)
wyróżnienia dla studentów (31)