fbpx
 • Czcionka: A A+ A++
 • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
 • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
 • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Wyjazdowe warsztaty dla studentów finansów i rachunkowości, inspirujące ich do pracy w zawodzie księgowego i doradcy podatkowego, organizuje od kilku lat dr Monika Dzikowska, wykładowca na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych.

Podobnie było i w tym roku. Biuro Rachunkowe Provento z Gniezna przygotowało zajęcia, których tematem przewodnim była organizacja biura rachunkowego, automatyzacja i robotyzacja pracy księgowego. Uczestnicy poznali narzędzia ułatwiające codzienną pracę w działach księgowych, a także obserwowali specjalistów przy pracy. Najciekawsze okazało się przedstawienie praktycznej roli digitalizacji danych na stanowisku księgowym – od zeskanowania dokumentów, aż do automatycznego zaksięgowania. Następnie role zostały odwrócone i księgowi biura Provento wzięli udział w grze „escape room” przygotowanej przez studentów. Rozwiązanie zagadki pozwoliło otworzyć kłódkę do skarbu, w którym czekała słodka niespodzianka.

Wyjazdowe warsztaty zakończyła wycieczka po mieście, podczas której zwiedzano katedrę i parowozownię. Był to czas pełen nowej wiedzy, zabawy i integracji!

Warsztaty odbyły się 29 maja 2024 r.

Czas nauki i zabawy (3)
Czas nauki i zabawy (4)
Czas nauki i zabawy (5)
Czas nauki i zabawy (6)
Czas nauki i zabawy (10)
Czas nauki i zabawy (8)
Czas nauki i zabawy (16)
Czas nauki i zabawy (11)
Czas nauki i zabawy (14)
Czas nauki i zabawy (18)
Czas nauki i zabawy (15)
Czas nauki i zabawy (17)