fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Przed nami dwa ostatnie spotkania w ramach Akademii Młodego Studenta PWSZ w Koninie. W zajęciach Akademii uczestniczyć będą kolejno uczniowie ze Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych w Kleczewie oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku.

9 czerwca uczniowie z ZSP w Kleczewie będą gościć na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Inżynierii Środowiska. Zajęcia dla nich przygotowali wykładowcy z Katedry Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Dla uczestników przygotowano zajęcia w dwóch grupach tematycznych: budownictwo,architektura i inżynieria środowiska. Wykłady i warsztaty, a także zajęcia sportowe to wszystko i nie tylko czeka na uczniów w PWSZ w Koninie.

13 czerwca  uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku będą gościć na Wydziale Społeczno-Humanistycznym. Zajęcia dla nich przygotowali wykładowcy z Zakładu Pedagogiki. Dzieci, podzielone na trzy grupy warsztatowe, będą uczestniczyć rotacyjnie w zajęciach artystycznych, językowo-literackich i przyrodniczych, które odbędą się w głównej auli Centrum Wykładowo-Dydaktycznego. Przy okazji zwiedzą cały budynek CW-D.