fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Uprzejmie informujemy, że do 31 grudnia br. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ma otwarty dostęp do wielodziedzinowej bazy 138.210 książek elektronicznych EBSCO Academic Collection.

Aby uzyskać dostęp do bazy należy się zalogować tak samo, jak do pozostałych baz EBSCO  http://pwsz.konin.edu.pl/pl/654/347/e-zrodla
 
Kolekcja eBook Academic Collection na platformie EBSCOhost to wielodziedzinowa kolekcja 138.210 książek elektronicznych w dostępie nielimitowanym.

Kolekcja zawiera książki od ponad 500 wydawców w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wiele innych.

Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Tematyka książek elektronicznych obejmuje między innymi:  nauki ścisłe, biznes i ekonomię, nauki polityczne, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę,  psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne, prawo, architekturę, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe i naukę języków, słowniki i leksykony.