fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Centrum Rekrutacji i Karier PWSZ w Koninie wraz z Nationale Nederlanden (NN) zorganizowało 12 grudnia spotkanie z przedstawicielami NN, które przedstawiło studentom swoją ofertę pracy. Zainteresowani poznali m.in. bieżące zapotrzebowanie tej firmy ubezpieczeniowej na pracowników.

W zorganizowanym na uczelni punkcie informacyjnym można było również dowiedzieć się, jakie możliwości rozwoju daje firma, porozmawiać o swojej karierze zawodowej. Pracownicy NN pytali studentów, czego oczekują od nowej pracy i co jest dla nich ważne. Zachęcali, żeby już teraz aktywowali swoje możliwości,  czyli uczyli się i jednocześnie pracowali. 

Jak zapewniają pracownicy NN, firma stale się rozwija i potrzebuje silnego zaplecza wewnętrznego w postaci aktywnych doradców klienta, stąd projekt budowania zespołów sprzedażowych w Koninie i okolicach. – Ideą nowego projektu jest wdrożenie przyszłego przedstawiciela ubezpieczeniowego do pracy, żeby czuł się w pełni profesjonalistą w tej dziedzinie. A to oznacza, że niezależnie od tego, ile ma lat, co potrafi, jakie ma doświadczenie, my nauczymy go zawodu. Stąd pomysł dotarcia do takiego odbiorcy, jak studenci. Wsparciem dla naszego doradcy jest tzw. dedykowany menedżer, który przez dwa lata służy pomocą swojemu podopiecznemu – zachęcali organizatorzy tego spotkania.