fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Studentki kierunku logistyka wzięły udział w Ogólnopolskiej Konferencji  Logistycznej „Uniwersytecka Liga Logistyków”, która odbyła się pod hasłem „Aplikacje mobilne w logistyce”.

Drużyna z PWSZ w Koninie w składzie:  Oliwia Balcerzak, Paulina Roszak oraz Weronika Zagawa zaprezentowały stworzony przez siebie projekt aplikacji mobilnej mającej na celu usprawnienie transportu śródlądowego i morskiego.

Nasze studentki pokonały 32 zespoły z całej Polski i przeszły do finału. Niestety nie udało im się wygrać, ale sam fakt zakwalifikowania się jest dużym sukcesem, biorąc pod uwagę, że rywalizowały ze studentami z V roku – mówi dr Szymon Zimniewicz, kierownik Zakładu Logistyki PWSZ w Koninie. 

– W mojej ocenie miały najlepszy projekt ale, cóż... następnym razem będzie jeszcze lepiej– dodaje dr Szymon Zimniewicz.
Organizatorem I edycji konferencji, która odbyła się w dniach 7-9 kwietnia, byli studenci z Naukowego Koła Logistyki DIALOG, działającego przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
red.M.W.