fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

‒ Działacie na rzecz uczelni, na rzecz miasta, i to jest bardzo ważne. Cieszę się, że mogę Was za to nagrodzić ‒ zapewnił prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, przystępując do corocznej uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych i specjalnych statuetek najlepszym studentom kończącego się roku akademickiego 2015/2016.
 
Sala, w której odbywała się uroczystość, była wypełniona po brzegi, bo w tym roku wyróżnionych było 90  osób, 43 z nich otrzymało również statuetkę. Największą reprezentację wśród nich miały kierunki pedagogika, praca socjalna i filologia, ale nieźle wypadło też bezpieczeństwo wewnętrzne. ‒ Miło mi widzieć, że jest nas tylu, że stanowimy wizytówkę naszej uczelni i że zostaliśmy zauważeni i wyróżnieni ‒ podziękowała imieniu nagrodzonych Barbara Lewandowska, szefowa Samorządu Studenckiego, już za parę dni absolwentka bezpieczeństwa wewnętrznego.

Natalia Jaśkowiak z I roku filologii angielskiej, zagadnięta po uroczystości dodała od siebie, że choć to był dla niej trudny rok, to jednak praca nad tym, co się lubi, daje naprawdę dużą satysfakcję.
aria Więcej zdjęć na OFICJALNYM  FACEBOOK