fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Fundusze na otwarcie działalności gospodarczej
 
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie informuje o możliwości udziału w projekcie dotacyjnym realizowanym przez „TEB Edukacja”.
 
Projekt jest skierowany do 45 osób bezrobotnych (w tym długotrwale) w wieku 29+ zamieszkałych w mieście Koninie i powiecie konińskim, gminy: Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Konin, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek, Wilczyn, zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w różnych sektorach z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii i branż o największym potencjale rozwojowym (inteligentne specjalizacje – IS).
 
Uczestnikami projektu mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do projektu ukończyły 30 lat, są bezrobotne oraz nie uczą się (np. absolwenci uczelni wyższych). Wyjątkiem będą bezrobotni studenci studiów stacjonarnych, którzy ukończyli 30 lat.
 
Działania w projekcie:
- weryfikacja pomysłów biznesowych na poziomie rekrutacji do projektu,
- opracowanie indywidualnych programów rozwoju, które wyznaczą etapy zakładania działalności gospodarczej,
- objęcie wsparciem merytoryczno-doradczym
- nabycie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, komunikacji w biznesie i zarządzania czasem,
- wsparcie finansowe 35 przyszłych przedsiębiorców, którzy uruchomią działalność gospodarczą (24.000 zł)
- wsparcie pomostowe przez okres 6 miesięcy, wypłacane 35 przedsiębiorcom zakładającym działalność w ramach projektu (łącznie 10.500 zł),
- wsparcie szkoleniowe, zapewniające uznawane certyfikaty i kwalifikacje adekwatne do wybranego kierunku rozwoju działalności.
 
Liczba miejsc ograniczona!!!
 
Kontakt w sprawie projektu i rekrutacji: Jakub Modrzyński, tel. 691410615, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie nie jest organizatorem projektu, wszelkich informacji o projekcie i odpowiedzialność za działania w ramach projektu ponosi „TEB Edukacja”. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny.