fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Kolejna grupa słuchaczek Studiów Podyplomowych „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” przystąpiła do egzaminu końcowego w dniu 24 czerwca 2017 r.

W minionym roku akademickim była to grupa składająca się z 24 nauczycielek, które pragnęły uzyskać kwalifikacje do pracy z dziećmi najmłodszymi: przedszkolakami oraz uczniami klas I-III szkoły podstawowej.

Miniony rok akademicki był dla naszych słuchaczek czasem intensywnej pracy zarówno w zakresie przygotowania, realizacji zajęć w Uczelni jak również w zakresie realizacji praktyk nauczycielskich. W sposób szczególny doceniono praktyczne formy przygotowania do samodzielnej praktyki, realizowane w Uczelni w formie zajęć symulacyjnych i mikronauczania.
Nasze słuchaczki w ankietach ewaluacyjnych deklarowały, że chętnie podejmą kolejne studia podyplomowe w naszej Uczelni, np. w zakresie logopedii szkolnej czy oligofrenopedagogiki.

Życzymy absolwentkom naszych studiów podyplomowych szansy podejmowania nowych wyzwań oraz czerpania satysfakcji w przestrzeni pracy z najmłodszymi i najbardziej wdzięcznymi podopiecznymi.

Tekst i zdjęcia: M. Chybicka