fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony


thb front740 26 PASEKpoziom


23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami i nie odbędzie się bez udziału wolontariuszy-studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
 
Konińska WOŚP zagra ‒ jak w całej Polsce ‒ 11 stycznia. Jej centrum mieścić się będzie w Galerii nad jeziorem (przy ul. Paderewskiego). Tam też swoje stoisko mieć będą wolontariusze z PWSZ. Co zaproponują darczyńcom i przybyłym tego dnia do pasażu?
Przede wszystkim stanowisko, na którym będzie można poddać się malowaniu twarzy, a przy okazji w oczekiwaniu na swoją kolej ‒ za „wkład” do puszki ‒ zjeść ciasto własnego (studenckiego) wypieku.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego „Bastion” przedstawią (na scenie przy sklepie Reserve i Heliosie) pokaz technik samoobrony oraz musztry.

Artystyczną twarz naszej uczelni odsłoni Milena Kwiatkowska, studentka pedagogiki, która zaśpiewa kilka przebojów.

Poza tym studenci przeprowadzą liczne licytacje większych i mniejszych gadżetów PWSZ w Koninie. Natomiast studentki pracy socjalnej będą pomagały w prowadzeniu licytacji na jednej z głównych scen. Nie zabraknie także upominków przekazanych przez Rektora PWSZ w Koninie.
 
Wśród wolontariuszy tegorocznego finału WOŚP będą studenci Samorządu Studentów PWSZ w Koninie oraz studenci kół naukowych.
 
  •  14:50 – 15:05 – występ Mileny Kwiatkowskiej  – studentki kierunku pedagogika PWSZ w Koninie
 Scena II "Reserved"
 
 
  • 16:50 – 17:05 – pokaz samoobrony z komentarzem - Studenckie Koło Naukowe „Bastion”
Scena II "Reserved"
 
 
  • 17:35 – 17:45 – Musztra PWSZ w Koninie  „Studenckie Koło Naukowe „Bastion”
SCENA I "Helios"

 
aria

  28 grafika 23final pion 600