fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

„Wiosenna rewitalizacja organizmu okiem dietetyka” to wykład, który z myślą o pojawiającej się o tej porze roku potrzebie większej dbałości o siebie i swój organizm przygotowała dr n. med. Angelika Kargulewicz.

Podczas spotkania online jego autorka opowie o popularnych modelach żywieniowych oraz o skutkach i zagrożeniach wynikających ze stosowania diet alternatywnych. Słuchacze dowiedzą się również jakie czynniki determinują wybór optymalnego sposobu żywienia w leczeniu otyłości oraz czy suplementy diety przyjmowane w trakcie jej leczenia są elementem niezbędnym.

Dr n. med. Angelika Kargulewicz jest dietetykiem i wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, autorką licznych publikacji związanych z dietetyką, a także redaktor prowadzącą czasopisma o zdrowym odżywianiu „Food Forum”. Na co dzień prowadzi zindywidualizowane poradnictwo żywieniowe oraz zajmuje się diagnostyką nietolerancji pokarmowych.

Wykład rozpocznie się 11 marca o godz. 17.00. Dodajmy, że jest nie tylko pozycją w naszej serii „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, ale znalazł się również w programie tegorocznej edycji projektu „Konin – Miasto Kobiet”.

Link do wykładu http://bityl.pl/e14az

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konin miasto kobiet