fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Savoir-vivre to znajomość obyczajów, form towarzyskich, reguł grzecznościowych i zasad zachowania. Jest nieodzowny nie tylko w sytuacjach oficjalnych, ale także w codziennych relacjach międzyludzkich. Bywa nieco odmienny w różnych środowiskach, jednak są pewne normy, których naruszenie nie jest dobrze odbierane. O tym, czego nie wypada robić w biznesie opowie dr Agnieszka Szymankowska podczas wykładu „Biznesowy savoir-vivre”. Pierwsze wrażenie jest zazwyczaj najważniejsze, szczególnie w relacjach zawodowych — tzw. dobre maniery, umiejętność konwersacji, stosowny ubiór to nasza wizytówka, dzięki której nawiążemy nowe relacje biznesowe, zyskamy intratny kontrakt, a czasem znajdziemy lepszą pracę, więc warto o nich wiedzieć jak najwięcej.

Prelegentka, dr Agnieszka Szymankowska, jest doktorem nauk o zarządzaniu i jakości, wykładowcą Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie. Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, gdzie ceniona jest za partnerski styl zarządzania. Zainteresowania naukowe to polityka personalna, przywództwo i zachowania ludzi w biznesie.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 22 kwietnia, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/3Y6Yj

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

 

Harmonogram