fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Prowadzenie własnej firmy to praca dla wytrwałych i konsekwentnych, którzy wiedzą czego chcą i mają siłę, by to osiągnąć. O blaskach i cieniach, jakie są z tym związane, już po raz drugi w cyklu czwartkowych spotkań z uczelnią, opowie dr Magdalena Bartczak. Wykład jest zatytułowany „Dlaczego w biznesie warto być konsekwentnym i ciągle udoskonalać?”.

Podczas spotkania słuchacze dowiedzą się, że nie wszystko w biznesie udaje się za pierwszym razem, jednak konsekwencja połączona z nieustannym udoskonalaniem się może stanowić receptę na sukces i stały rozwój. Prelegentka, na przykładzie uruchomionej przez siebie kawiarni Czekoladowa Solidarność, zaprezentuje sposób pracy, narzędzia, metody i efekty nieustannego udoskonalania.

Dr Magdalena Bartczak jest nie tyko wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie, ale także praktykiem — od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, m.in. Morliny, Vitax, Grześki, Goplana, Familijne, Jeżyki.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 20 maja, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/JK6k9

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie