fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Lato to okres wypoczynku, ale także zbioru warzyw, owoców i ziół. Walory tych ostatnich przedstawi dr Jerzy Jambor podczas wykładu „Staropolskie nalewki ziołowe”. Słuchacze będą mieli możliwość zapoznania się z historią korzenno-ziołowych ekstraktów, dowiedzą się czy zawierają to co najcenniejsze w roślinach i o ich leczniczym zastosowaniu. Zapewne usłyszą także niejedną recepturę na sporządzenie wyśmienitej i zdrowej nalewki.

Dr Jerzy Jambor jest wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, farmaceutą, specjalistą drugiego stopnia w zakresie zielarstwa, Prezesem Polskiego Komitetu Zielarskiego, a także założycielem i członkiem zarządu Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także twórcą i współtwórcą wielu polskich leków roślinnych, takich jak: Artecholin, Bioaron, Dentosept, Bronchosol, Sylimarol.

Na ostatni wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 17 czerwca o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/Akike

Wykłady transmitowane są za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie