fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Wymiana doświadczeń oraz dyskusja nad aktualnymi problemami mobilności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w systemach transportowo-logistycznych jest celem forum tematycznego, które zorganizowała Katedra Nauk Ekonomicznych PWSZ w Koninie.

– Od lat prowadzimy logistykę, a od 2017 roku studia magisterskie zarządzanie i inżynieria produkcji, które się z nią wiążą i są naturalną kontynuacją dla logistyków. To studia o profilu praktycznym, co nie oznacza, że stronimy od działalności naukowej. To forum jest tego przykładem – podkreślił, witając zaproszonych gości dr hab. Artur Zimny, prof. PWSZ w Koninie i jej rektor, który spotkanie objął patronatem honorowym.

Jako pierwszy prelegent wystąpił prof. dr hab. inż. Michał Styp-Rekowski z Bydgoskiej Szkoły Wyższej, który mówił o logistyce współczesnych procesów wytwórczych. – Jako inżynier skupię się na znaczeniu urządzeń upraszczających rozładunek, a więc o transporcie operacyjnym, orientowaniu elementów, np. kontenerów w przestrzeni, a także logistyce mediów roboczych i produktów odpadowych – zapowiedział.

Szersza relacja jutro, m.in. o efektach dyskursu, który ma służyć integracji środowiska naukowego ze światem biznesu oraz poszukiwaniu i przedstawieniu nowych rozwiązań w różnych zakresach tej dziedziny.

aria

forum logotypy

Forum otwarcie wydarzenia
Przemówienie Rektora podczas forum
uczestnicy forum
Uczestnicy na forum transportowo-logistycznym
Forum transportowo-logistyczne
Widok sceny podczas forum
Uczestnicy forum transportowo-logistycznego
Debata specjalistów podczas forum
debata podczas forum