fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Związek Wielkopolskich Publicznych Uczelni Zawodowych ma swoją stronę internetową. Jej zadaniem jest skuteczne upowszechnianie informacji o działalności ZWPUZ.

Związek jako cel swojego działania przyjął optymalizację wykorzystania zasobów uczelni członkowskich, w tym m.in. wspólne aplikowanie o fundusze zewnętrzne, stwarzanie warunków do realizacji studiów dualnych, badań naukowych i prac rozwojowych poprzez tworzenie konsorcjów, centrów badawczych, laboratoriów, ale też podejmowanie inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych i regionalnych. W jego skład wchodzą: Państwowa Szkoła Wyższa im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana A. Komeńskiego w Lesznie oraz Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile.

Strona zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące uczelni członkowskich i podejmowanych uchwał, i oczywiście aktualności. Jest dostępna pod adresem www.wielkopolska.edu.pl. Ma nowoczesną i atrakcyjną grafikę, jest czytelna oraz dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń!

 

strona www ZWPUZ