fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Żyjemy w czasach, w których energia, podobnie jak woda i powietrze, jest niezbędna nam, ludziom, do życia oraz do technologicznego rozwoju społeczeństwa. O tym, że wodór może okazać się paliwem przyszłości, o czym świadczy dokonująca się transformacja energetyczna, opowie dr Paweł Sobczak podczas wykładu „Dlaczego wodór?”. Poznamy nie tylko teorię energii wodorowej, jej możliwości, zalety, wady, ale także powody, które popychają ludzkość do poszukiwania nowych technologii w energetyce.

Paweł Sobczak jest doktorem nauk fizycznych, menedżerem kierunku studiów zarządzanie i inżynieria produkcji na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie. W 2018 roku otrzymał tytuły: Wielkopolskiego Nauczyciela Roku oraz  Przyjaciela młodzieży. Obecnie pełni funkcję koordynatora projektu HySchools Poland, poświęconemu technologiom wodorowym.

Na wykład online w aplikacji MS Teams zapraszamy 27 stycznia 2022 r., o godz. 18.00, w ramach cyklu „Czwartkowe spotkania z Uczelnią”. Link do wykładu http://bityl.pl/uFaVL

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie