fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

„Spacerem po Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej w ANS w Koninie” to temat wirtualnych spotkań zorganizowanych przez pracowników i studentów kierunku pielęgniarstwo. Okazją do ich podjęcia były IX Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbyły się w dniach 7-9 października.

Pierwszymi gośćmi były trzy szkoły: LO w Słupcy, ZS im. M. Kopernika w Koninie oraz II LO w Koninie. W czwartym wideospacerze wzięły udział osoby po prostu zainteresowane działaniem centrum. A zaprezentowano podczas nich bazę MCSM oraz symulacje medyczne wykonywane przez pracowników i studentów ANS w Koninie w salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt umożliwiający prowadzenie zajęć na pielęgniarstwie. Pod koniec każdego spotkania był czas na zadawanie pytań.

Warto dodać, że partnerem projektu, dzięki któremu w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie powstało to centrum medyczne, jest Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie. A celem organizacji wirtualnych odwiedzin była promocja efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

wirtualny spacer po MCSM w ANS w Koninie
wirtualny spacer po MCSM 5
wirtualny spacer po MCSM
wirtualny spacer po MCSM 6
wirtualny spacer MCSM 3
wirtualny spacer po MCSM 4

 

logotypy projekty