fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy jest kolejną placówką, która dołączyła do naszego programu „Klasa Akademicka”. Dzięki podpisanej 24 października umowie opiekę naukową nad wybranymi klasami sprawować będzie kierunek finanse i rachunkowość, prowadzony przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych.

Placówki zadeklarowały w nim współdziałanie dotyczące udziału najzdolniejszych uczniów w pracach studenckich kół naukowych, w prelekcjach, prezentacjach i wykładach otwartych, wspólnego uczestnictwa przedstawicieli szkoły i uczelni w uroczystościach okolicznościowych jak jubileusze, Drzwi Otwarte, dni kariery, targi edukacyjne, Dni Nauki, Akademia Młodego Studenta.

Najważniejsze dla uczniów zapisy dotyczą jednak udziału w zajęciach kierunkowych na uczelni oraz patronatu, jaki nad tą klasą roztoczy Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych, który gwarantuje wysoką jakość nauczania teoretycznego i praktycznego. Ukończenie tej klasy daje też absolwentom, którzy będą ubiegać się o przyjęcie na ANS w Koninie na studia pierwszego stopnia, 30 dodatkowych punktów rankingowych.

Porozumienie o prowadzeniu Klasy Akademickiej – Finanse i Rachunkowość podpisali dr hab. Artur Zimny, rektor ANS w Koninie, i mgr Karolina Rakowicz, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy. Koordynatorami projektu są dr Tomasz Pawłowski, nauczyciel akademicki, oraz mgr Anna Rędziak, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSE w Słupcy.

podpisanie umowy Klasa Akademicka w ZSE w Słupcy
podpisanie umowy Klasa Akademicka w ZSE w Słupcy  2
podpisanie umowy Klasa Akademicka w ZSE w Słupcy  3