fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Jesteśmy powstałym w 2020r. zespołem, który łączy wspólna pasja-gry komputerowe wszelakiej maści. Staramy się  rozwijać e-sport i jego świadomość wśród ludzi zamieszkujących nasz region

przez organizacje różnego rodzaju konkursów i turniejów. Również reprezentujemy naszą uczelnię na różnego rodzaju turniejach e-sportowych albo po prostu spędzamy czas razem grając ze sobą. Nie ważne czy jesteś niedzielnym graczem, czy zapalonym graczem, dołącz do nas! Razem, stworzymy ambitną społeczność gamingową.

Zarząd koła
Statut 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opiekun koła:

mgr Elżbieta Soboń-Paś

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Studenci z Koła Naukowego Equus E-sport organizują już III. Edycję Turnieju w grę League of Legends. Zawody będą odbywać się w formie online. Mogą wziąć w nich zespoły składające się z uczniów szkół ponadpodstawowych z Wielkopolski, jednak członkowie drużyny nie muszą być z tej samej szkoły. Udział jest darmowy, a w puli są nagrody o łącznej wartości około 1000 zł.

Celem turnieju jest promocja e-sportu, zwiększenie świadomości na temat korzyści wynikających z grania w gry komputerowe, chociażby takich jak rozwijanie umiejętności strategicznych czy poprawa zdolności pracy zespołowej. Oczywiście głównym celem jest rozrywka i dobra zabawa :)

Turniej odbędzie się w dniach 24.03.2023 – 16.04.2023. W tym czasie uczniowie będą mieli okazję rywalizować z innymi szkołami i pokazać swoje umiejętności w grze League of Legends.

Aby zgłosić zespół, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 marca 2023.

Wszystkie informacje znajdują się tutaj:
https://linktr.ee/equus_esport

Regulamin konkursu 

RODO

 

III Mistrzostwa w grze 41